شما می توانیدبرنامه ریزی تعطیلات خود را به تبریز بروید و از مزارع قهوه در آنجا  دیدن نمایید. به دلیل مزارع پهناور قهوه در تبریز شما می توانید بهترین قهوه ها و اسپرسو ها را در این شهر امتحان کنید.

 قهوه امروزه یک نوشیدنی مورد علاقه در کل دنیا محسوب می شود که کشور ما نیز از این نعمت محروم نیست. نمیتوان به تبریز رفت و از قهوه ها و نوشیدنی های منحصر به فرد آن بی بهره بود. به دلیل نزدیک بودن مرز ایروان پایتخت ارمنستان به تبریز نیز این کشور قهوه ی خود را از تبریز تامین می کند.

و

خرید بلیط هواپیما تبریز نیز به راحتی قابل خریداری است. زیرا این شهر از کلان شهرهای ایران محسوب می شود و پروازهای متعددی با نرخ های متعددو

بلیط هواپیمای داخلی به راحتی قابل دسترسی است. سایتهای معتبر اینترنتی می توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

از کشورهای مختلف برای تست اسپرسو و کاپوچینو تبریز به ایران سفر می کنند . و با خرید بلیط هواپیما تبریز از مبدا های خارجی نیز میتوان به ایران سفر کرد. همراه با تور که وارد تبریز شوید حتما لیدر شما را برای صرف قهوه و دیدن کافه های دنج و دلنشین تبریز دعوت می کند. و یا حتی در خرید بازار شما را تشویق به خرید قهوه و نوشیدنی های از این دست می کند. از دیگر نوشیدنی های معروف می توان به کافه لاته . قهوه شیری و ماکیاتوی لاته نیز اشاره کرد.

کوههای خنک مه آلود تبریز با بارندگی و خاک ایده آل برای رشد قهوه  بسیار مناسب است.از بلندترین مناطق کارائیب هستند. قهوه آبی کوه  مشهور به عطر و طعم ملایم و عدم تلخی یکی از مطلوب ترین و گران ترین قهوه های جهان در این شهر کاشت می شود.

 

با خرید بلیط هواپیما به تبریز سفر کنید و حتما عصرانه ای دلپذیرخود را در کافه های مشهور این شهر به خوردن یک فنجان قهوه دعوت کنید . برای خوردن قهوه حتما موقع سفارش سطح شیرینی مورد نظر خود را بیان کنید زیرا قهوه در هنگام تهیه با شکر پخته می شود. از آنجا که قهوه ترکی فیلتر نشده است هیچ وقت قطره های آخر آن را ننوشید.

 

در تبریز ، قهوه فقط نوشیدنی نیست ، بلکه یک تجربه استیونسکو به عنوان بخشی از میراث فرهنگی نامحسوس تبریزاست.

قهوه کنا یکی از گرانترین و با ارزش ترین قهوه های جهان  تنها در دامنه های هوالالی و ماونا لو در جزیره بزرگ هاوایی رشد می کند. که نمونه ی شبیه به آن در برخی مزارع محدود تبریز هر چند سال یکبار قابل برداشت است که صادرات وسیعی به خارج از کشور دارد. طرفداران خاص خود در ایران را نیز به سکت خود می کشد. برای نگهداری قهوه می توانید آن را در یک ظرف به حالت فشرده فریز کنید. و همیشه قهوه ی تازه مصرف کنید. خوردن قهوه همراه با دارچین و قهوه و میخک بسیار دل چسب است. اما اکثر مردم در جهان قهوه ی خالص را بدون هیچ افزودنی ترجیح می دهند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ وبلاگ رسمی فروشگاه سه شارژ پزشکبانوی چهل روزه دانلود فیلم و سریال دوره آموزشی نورپردازی گرگان کتابخانه عمومی نصر مسکوتان هک و امنیت صندوق قرض الحسنه امام علی (علیه السلام) تقویم فارسی مه یاس کـلـبــهـ ء تـنـهــــایــیـــ مـــنــ روبو بوی